Porsche доведеться заплатити VW за право випускати електромобілі - Новости Ю

Porsche доведеться заплатити VW за право випускати електромобілі

13.01.2022   07:00    333

Компанія Porsche повинна виплатити 113 мільйонів доларів США підрозділу Volkswagen з випуску комерційної техніки в якості компенсації за відмову від угоди.

Источник: avtodream.org

Майданчиком для виробництва машин повинен був стати завод в Ганновері.


Всередині Volkswagen Group була укладена угода, що дозволяє Porsche виробляти свій майбутній високопродуктивний електромобіль на своєму власному майданчику, а не на заводі Volkswagen Commercial Vehicles в Ганновері. Попередні плани припускали, що перспективні електромобілі Porsche будуть будуватися разом зі спорідненими автомобілями Audi і Bentley. Їх об’єднує перспективний проект Audi Artemis Project.

Porsche вважає, що покупці їх машин менше потребують автоматизації, і демонструють підвищений попит в продуктивності, і тому компанія не хоче використовувати багато передові системи допомоги водієві, пропоновані проектом Artemis.
«Оскільки Porsche буде використовувати іншу платформу при проектуванні своїх нових моделей, виробництво в Штекені навряд чи пропонує будь-яку значущу синергію», — йдеться в заяві Porsche Holding в грудні. «Будівництво двох нових виробничих ліній з різними платформами надмірно ускладнило б процес».

За умовами договору відмова від спільного будівництва виробничих ліній змусить Porsche заплатити 113 мільйонів доларів. У Porsche підтвердили, що компанія буде виробляти свій електричний флагман, відомий всередині компанії як K1, на своєму заводі в Лейпцигу.

Читайте також: Новий кросовер Dacia Bigster виявився на 30 відсотків дешевше ніж Volkswagen Tiguan

На заводі Volkswagen в Ганновері буде проводитися електричний Мінівен Volkswagen ID.Buzz, а також флагманські електромобілі Audi і Bentley.


Adblock
detector