Онкологи назвали продукти, які збільшують ризик розвитку раку - Новини Ю

Онкологи назвали продукти, які збільшують ризик розвитку раку

29.01.2022   13:40    1229

Онкологію називають основною причиною смерті у всьому світі, на її частку припадає майже 10 мільйонів смертей у 2020 році.

 

Дієта є предметом досліджень, що продовжуються, але було доведено, що ряд продуктів збільшує ризик розвитку раку. Одним із найдивовижніших відкриттів є те, що консервовані некрохмалисті овочі можуть збільшити ризик розвитку раку шлунка.


Це оцінка комплексного аналізу проведеного благодійною організацією World Cancer Research Fund (WCRF). Консервування харчових продуктів можна визначити як процес обробки харчових продуктів та поводження з ними таким чином, щоб зупинити або значно уповільнити псування та запобігти хворобам харчового походження при збереженні поживної цінності, текстури та смаку.
Щоб максимально продовжити термін зберігання їжі, її часто солять і маринують процес, який, як вважається, сприяє розвитку раку шлунка.

Моделі на тваринах показали, що високі рівні солі змінюють в’язкість слизу, що захищає шлунок, і посилюють утворення N-нітрозосполук. Крім того, високе споживання солі може стимулювати колонізацію H. pylori, найсильнішого відомого фактора ризику раку шлунка.Adblock
detector