Названий фрукт, який допомагає контролювати рівень цукру в крові - Новини Ю

Названий фрукт, який допомагає контролювати рівень цукру в крові

24.01.2022   14:40    341

Екзотичний фрукт приваблює своїм кольором, ароматом та незвичайним смаком. Проте полюбити манго слід ще й через те, що він зміцнює здоров’я та допомагає справлятися з деякими проблемами.

Лікар Денис Буханцев рекомендує найчастіше включати манго до раціону харчування всім людям. За його словами, це допоможе вирішити одразу кілька досить серйозних проблем зі здоров’ям:


Допомагає контролювати рівень цукру в крові. Цей відбувається через наявність у соковитій м’якоті плода харчових волокон і мангіферину (речовина, що має високу антибактеріальну та противірусну активність та імуностимулюючі властивості).
Сприяє профілактиці хвороб серцево-судинної системи. Манго активізує обмінні процеси, а також запобігає різким стрибкам тиску. Все це відбувається завдяки наявності у фрукті магнію, калію та, навпаки, низької концентрації натрію.

Не дає зростати рівню шкідливого холестерину. Цей ефект виникає через високий рівень вмісту в м’якоті манго натурального пектину та розчинних волокон.

Покращує пам’ять, настрій і сон. У цьому нам допомагають вітаміни групи В. Вони підтримують в активному стані систему нейротрансмітерів – гормонів, що беруть участь у передачі від одного нейрона іншому.

Захищає очі та шкіру від шкідливого ультрафіолету. Лікувальний ефект досягається, тому що у манго є антиоксидант зеаксантин, який послаблює дію ультрафіолетового спектру та захищає важливий елемент сітківки від пошкоджень.

Покращує зір. Також манго багаті на бета-каротин і вітамін А. Природні органічні пігменти – каротиноїди – є фотозахисним засобом, захищають шкіру від появи пігментних плям, а зір від вікових змін.

Зміцнює імунітет. Високий вміст аскорбінової кислоти, цинку, бета-каротинів, що перетворюються в організмі на вітамін А, позитивно впливають на організм в цілому і активно захищають імунокомпетентні клітини (що беруть участь у формуванні імунної відповіді) від згубної дії вільних радикалів – оксидантів.

zdorovia.com.uaAdblock
detector