Найкорисніші для мозку напої - Новости Ю

Найкорисніші для мозку напої

14.01.2022   08:20    1269

Перед важливою нарадою або іспитом можна пити натуральний сік буряка або апельсина. А що допомагає роботі мозку?

 

Секрет хороших позначок

З кожним роком наше життя стає все швидшим і все більше завдань доводиться вирішувати практично миттєво. Справлятися з такими завданнями – не всім під силу. Однак якщо правильно підкоригувати харчування, можна здивувати своєю працездатністю навіть себе.


Як каже дієтолог Оксана Дмитренко , підвищити концентрацію уваги, пам’ять та продуктивність можна навіть за допомогою простих напоїв, які можна приготувати самим або купити у найближчому магазині.

Найкорисніші для мозку напої

Пропонуємо запам’ятати п’ять найпростіших і в той же час ефективних напоїв, що миттєво активізують роботу мозку.
Натуральна кава. Завдяки вмісту кофеїну, напій миттєво покращує концентрацію уваги, час реакції та пам’ять. Разом з тим, варто пам’ятати, що кофеїн корисний тільки в тому випадку, якщо не пити каву дуже багато: не більше 4 чашок на день. Інакше він негативно вплине на роботу серцевого м’яза.

Зелений чай. У ньому також багато кофеїну, який у помірних кількостях запобігає швидкому старінню мозку.

Апельсиновий сік. Через велику кількість вітаміну C, напій надзвичайно корисний для здоров’я. Він не тільки зміцнює імунітет, але й покращує увагу, пам’ять та здатність швидко знаходити рішення у складних ситуаціях.

Буряковий сік допоможе наситити клітини крові киснем та покращить кровотік. Цей процес грає істотну роль роботі мозку. Тому пити сік з буряка корисно перед важливими нарадами, презентаціями, іспитами і просто у важкі моменти життя.

Кефір — це ферментований напій, що містить пробіотики. Він може допомогти роботі мозку, а також сприяє зростанню корисних бактерій у кишечнику.


Adblock
detector