На спільних з РФ навчаннях відпрацюють прикриття південних кордонів Білорусі - Лукашенко - Новости Ю

На спільних з РФ навчаннях відпрацюють прикриття південних кордонів Білорусі — Лукашенко

18.01.2022   08:21    285

Олександр Лукашенко заявив, що на спільних білорусько-російських навчаннях, які планується провести у лютому на території Білорусі, буде відпрацьовано протистояння на західному (Польща, Балтія) та південному (Україна) напрямку.

Источник: www.blackseanews.net

Як передає Укрінформ, про це повідомляє держінформагентство БелТА.


«Це мають бути нормальні навчання з відпрацювання певного задуму у протистоянні з цими силами: Заходу (Прибалтика і Польща) та півдня (Україна)», — сказав Лукашенко.

Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін повідомив, що всі питання з російською стороною обговорено, проте точну дату навчань усе ще визначено. «Ми навчання планували розпочати у лютому. Точну дату визначайте, повідомляйте, щоб нам не дорікали, що ми тут із бухти-барахти якісь війська стягнули, мало не воювати збираємось», — сказав голові оборонного відомства Лукашенко.
Він також відреагував на повідомлення про зміцнення українсько-білоруського кордону з українського боку, заявивши, що Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи національної гвардії з націоналістів-радикалів. «Це ще дошкульніше, ніж натовські військовослужбовці… Тобто динаміка така, що йде нарощування військового контингенту на південних кордонах нашої країни», — сказав Лукашенко.


Adblock
detector