На шоу "Голос країни" прийшов "кіборг" й розчулив усіх. ВІДЕО - Новости Ю

На шоу «Голос країни» прийшов «кіборг» й розчулив усіх. ВІДЕО

24.01.2022   17:14    968

На перший ефір «сліпих прослуховувань» шоу «Голос країни-12» прийшов Ярослав Гав’янець з міста Копиченці Тернопільської області, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

Источник: uainfo.org


Учасник проекту розповів, що був учасником АТО й під час захисту Донецького аеропорту в 22-річному віці в 2015 році потрапив до полону.

Ярослав розповів, що навіть у зоні проведення Антитерористичної операції на Донбасі не припинив займатися музикою, у нього була гітара, на якій він грав в окопах.

«Я прийшов на «Голос», щоб хоч трохи побути тим, ким я б міг бути», — поділився Гав’янець.

«Мені було тоді 22 роки… Підірвали термінал, був великий вибух. Хлопці провалилися вниз, і нас зверху накрило трьома поверхами… Нас тоді з 60 людей залишилося 16. Після підриву не залишилося ні боєприпасів, нічого… Наступного дня нас взяли в полон. Ми не знали взагалі нічого… Нас повели на розстріл, поставили усіх головою до стіни. Вони вистрілили над головою, потім залетіла рота їхніх бійців, і вони відривалися, як хотіли», – пригадав український військовий.
За словами Ярослава, батько побачив відео, де його син у полоні. Тоді він зрадів, що його дитина жива. Тоді чоловіку прийшла ідея зробити звернення, що він готовий обміняти себе на сина.

«Спецслужби в «ДНР» побачили це відео та поставили умову татові, щоб він приїхав з трьома українськими каналами, щоб це побачили в Україні. Вони приїхали, і мене відпустили», – розповів Гав’янець.

Наразі, за словами «кіборга» , він живе для своїх маленьких доньок. Ярослав прийшов на «Голос країни», щоб здійснити свою дитячу мрію – бути на сцені.

На шоу військовий заспівав «Тебе це може вбити» гурту СКАЙ й розвернув крісло одного із зіркових тренерів — Олі Полякової.


Adblock
detector