Медики назвали симптом діабету на шкірі рук - Новости Ю

Медики назвали симптом діабету на шкірі рук

15.01.2022   11:40    795

Діабет може викликати дефекти шкіри на руках, тому можна самостійно візуально визначити, чи страждаєте ви від підвищеного рівня цукру в крові.

Про це пише газета Daily Express з посиланням на дані Американської академії дерматології.За словами медиків, характерні прояви на руках виникають як в стані переддіабету, так і у людей, які вже зіткнулися із захворюванням. Шкіра на тильному боці долонь відчувається «стягнутою» і має вигляд «немов з воску». Водночас, хворому важко згинати пальці.

Фахівці відзначили, якщо хворобу не спостерігали протягом декількох років, або пацієнт не знав про підвищений цукор в крові, може виникнути відчуття «камінчиків» на кінчиках пальців.«Огрубілі і опухлі ділянки на шкірі можуть поширитися по тілу, з’являючись на руках і на передпліччях», — пояснили дерматологи.

На їхню думку, уражена шкіра буде на дотик схожа на апельсинову кірку. Про проблеми з цукром може також сигналізувати поява невеликих твердих шишок на шкірі, схожих на прищі, які в міру прогресування захворювання можуть перетворитися в жовті, червоні або коричневі ділянки опухлої і твердої шкіри, додали лікарі.

ТСН
Adblock
detector