Лікарі рекомендують чоловікам відключити підігрів сидінь - Новости Ю

Лікарі рекомендують чоловікам відключити підігрів сидінь

16.01.2022   17:00    299

Купуючи нову машину, всі ми звертаємо увагу не лише на її технічні характеристики, а й на салон. Він має бути комфортним, просторим і, до речі, дуже неплохо, якщо розробники передбачили підігрів сидінь. З ним їздити взимку набагато приємніше.

Проте лікарі менш оптимістичні до цієї функції. Більше того, вони радять рідше користуватися нею, а краще зовсім відключити підігрів.


Надто тепло – теж погано

За словами лікаря-терапевта Ігоря Захарова, постійно користуватися функцією підігріву сидінь – шкідливо для чоловічого здоров’я. Особливо, якщо за рулем людина проводитиме понад дві години на день.

– Єдине, коли можна включити цю функцію – вранці чи після довгої стоянки автомобіля на морозі. Інакше, сівши на холодне сидіння, можна застудити спину або отримати загальне переохолодження організму. Але як тільки ви розпочали рух, підігрів слід відключити, – каже медик.
Ще більш корисним для здоров’я буде включити обігрів на годину, поки машина прогрівається, а ви в цю годину знаходитесь поза нею – струшуєте сніг, очищаєте вікна тощо. .

Що буде, якщо підігрівати сидіння завжди і довго?

Найменше із лих – ви занадто перегрієтесь і вийшовши на холод, можете легко застудитися.

Але небезпечніше не це, а те, що через часте нагрівання сидіння, у чоловіків погіршується якість сперми. Як наслідок, підвищуються ризики стати безплідним, а шанси зачати дитину – прагнуть нуля.

– Щоб цього не сталося, потрібно відмовитися від звички їздити з постійно увімкненим підігрівом сидінь. Холодні сидіння – корисніші для збереження чоловічого здоров’я, – попереджає Захаров.

zdorovia.com.ua


Adblock
detector