Лікарі назвали незвичайний симптом інфаркту, який проявляється на шкірі - Новости Ю

Лікарі назвали незвичайний симптом інфаркту, який проявляється на шкірі

17.01.2022   08:20    2313
Як стверджує Всесвітня організація охорони здоров’я, у світі з кожним роком зростає кількість людей, які мають проблеми із серцем чи судинами. Також збільшується і кількість смертей, спричинених загостреннями цих недуг.

У зв’язку з цим медики радять регулярно проходити диспансеризацію та потрібні обстеження в поліклініках за місцем проживання або спеціалізованих медичних центрах, якщо є підозри на наявність хвороби.


Проте бувають випадки, коли людина стикається з інфарктом або інсультом, навіть не здогадуючись про свій стан. У ці моменти важливо якнайшвидше і правильно визначити причину нездужання та викликати «швидку допомогу». Від цього залежить життя та здоров’я хворого.

Дивись на шкіру

Американські вчені провели ряд досліджень та виявили одних із яскравих ознак, що вказують на наявність серйозних проблем зі здоров’ям. А саме – інфаркт.
Як відомо, типові ознаки хвороби – біль у грудях, утруднене дихання та погане самопочуття. Але визначити хворобу, що розвивається, можна і за станом шкіри.

Як стверджують вчені з Американської дерматологічної академії, у людей, схильних до інфарктів, часто з’являються на шкірі незвичайні немов воскові нарости навколо очей, на руках або задній частині ніг.

– Нарости, відомі як ксантоми, – це відкладення холестерину у людей із підвищеним рівнем цієї органічної сполуки, – пояснюють вчені.

Як правило, такі нарости не викликають хворобливих відчуттів. Але саме цим вони і небезпечні, адже людина може просто не надати значення цим змінам.

А тим часом, різке збільшення холестерину в крові потребує термінового лікування під наглядом лікаря.

Небезпечні вузлики

Більше того, у ряду пацієнтів із ризиком розвитку інфаркту, на шкірі виникають гладкі «шишки», що виникають через відкладення білка. Такі вузлики є яскравим свідченням того, що серця створюють серйозні перепони.

За перших ознак неполадок зі здоров’ям, особливо, виявленні наростів на шкірі, експерти радять негайно звернутися за консультацією до досвідченого лікаря.


Adblock
detector