Лікар пояснив, чому користуватись телефоном у туалеті шкідливо для здоров'я - Новини Ю

Лікар пояснив, чому користуватись телефоном у туалеті шкідливо для здоров’я

25.01.2022   17:40    1201

Старі звички вмирають насилу, а неправильна звичка користуватися туалетом — одні з найяскравіших прикладів цього прислів’я. Люди роблять нескінченні помилки при поході в туалет, які можуть виявитися шкідливими. Один з найпоширеніших на перший погляд здається нешкідливим: захоплення свої смартфоном.

“Використання мобільного телефону у ванній кімнаті є однією з найменш гігієнічних речей, які ви можете зробити. Багато людей проводять час під час дефекації, гортаючи сторінки в соціальних мережах, гортаючи додатки для знайомств або граючи в онлайн-ігри”.

Однак, як пояснив онлайн-фармацевт, перенесення телефону в телефон означає, що він може бути заражений мікробами.

“В результаті, навіть після того, як ви вимили руки, ви все одно виносите з туалету серйозно шкідливі бактерії”.

Мобільні бактерії

Тести показали, що середній мобільний телефон містить в 18 разів більше потенційно шкідливих мікробів, ніж ручка для змиву в чоловічому туалеті.

Аналіз мобільних телефонів показав, що майже чверть з них були настільки брудними, що в них було в десять разів більше допустимого рівня бактерій. Один з телефонів, які брали участь в тесті, мав такий високий рівень бактерій, що міг викликати у його власника серйозний розлад шлунка.

Бактерії не становлять безпосередньої загрози для вашого здоров’я, але підвищений рівень вказує на погану особисту гігієну і служить живильним середовищем для інших мікробів.

На телефонах були виявлені і інші бактерії, в тому числі кишкова паличка і золотистий стафілокок, що викликають харчове отруєння, але в безпечній кількості.

ukrhealthAdblock
detector