Кров безпосередньо впливає на тривалість життя - Новости Ю

Кров безпосередньо впливає на тривалість життя

24.01.2022   19:40    966

Група крові безпосередньо впливає на тривалість життя людини, запевняють вчені. На відповідний висновок їх наштовхнули підсумки проведеного дослідження, інформує Ukr.Media.

За даними вчених, найбільшою тривалістю життя володіють люди з першою групою крові. Все тому, що їх організм стійкий до багатьох захворювань. Однак все-таки деяким недугам вони схильні. Зокрема, йдеться про серцево-судинні захворювання.


Володарі другої групи крові мають схильність до цукрового діабету. А ще ці люди сильно схильні до вірусних інфекцій, простудних захворювань і стресів. У 40% володарів цієї групи крові фіксується «синдром хронічної втоми».

Не відрізняються особливою тривалістю життя носії третьої групи крові. Їх часто атакують ангіни, отити, радикуліт, але рідко зачіпає онкологія. Якщо таке і трапляється, то найчастіше страждають кишечник і шлунково-кишковий тракт.
Четверта група крові з’явилася останньою на тлі змішаних шлюбів. Такі люди частіше схильні до захворювань, ніж всі інші. Їх нерідко атакують інфекційні недуги. Крім того, у дітей з даною групою крові є схильність до вродженої вади серця.

aspekty.net


Adblock
detector