Користь шафрану для зору - Новости Ю

Користь шафрану для зору

26.01.2022   11:20    298

Вживання шафрану допомагає при різних захворюваннях очей, включаючи глаукому, діабетичну ретинопатію та вікову макулодистрофію. Ця приправа містить у собі безліч корисних властивостей для нашого зору.

Шафран вважають найдорожчою спецією у світі, що пов’язано з проблемами при збиранні його врожаю. Але він містить і багато лікувальних властивостей. Користь шафрану для очей є результатом високої концентрації натуральних каротиноїдів, що захищають сітківку та кришталик. Шафран допомагає відновлювати структуру та функціонал клітин сітківки.


До його складу входять антиоксидантні каротиноїди кроцин і кроцетин, що мають сильну позитивну дію на клітинному рівні і захищають нейрони. Дослідження на тваринах і в лабораторіях показали, що шафран має протиракову, імуномодулюючу, нейропротекторну і дуже корисну для очей дію. Каротиноїди захищають клітини сітківки, відновлюють їхній функціонал і структуру, ушкоджену окислювальним стресом при вікових дегенераціях жовтої плями.
Особливо корисне вживання шафрану для пацієнтів із віковою макулодистрофією. Він має унікальні властивості у справі зміни рівня активності певних генів сітківки очей, які відіграють важливу роль у її захисті та відновленні. Екстракт шафрану знижує внутрішньоочний тиск у пацієнтів з первинною глаукомою, а також покращує гостроту зору у жертв діабетичної ретинопатії.


Adblock
detector