Фахівеь розповів про небезпеку частих нічних походів до туалету - Новости Ю

Фахівеь розповів про небезпеку частих нічних походів до туалету

17.01.2022   19:40    382

Якщо ви часто ходите в туалет уночі, це не тільки може порушити ваш сон та циркадний ритм, а й впливати на здоров’я. Якщо ви часто чините опір бажанню піти в туалет (бо зараз третя година ночі), це може зашкодити вашим внутрішнім органам, розповідає LIFTER.

Ніктурія (патологічні позиви до сечовипускання в нічний час — 2 і більше разів) викликається не лише проблемами сечовивідних органів, а й системними захворюваннями. Згідно з новим дослідженням Європейського товариства кардіологів, це може бути індикатором високого кров’яного тиску.


Автор дослідження Сатоші Конно говорить, що ніктурія може бути пов’язана з надлишком рідини та гіпертонією. Ризик гіпертонії насправді зростав у міру збільшення кількості епізодів ноктурії за ніч. Простіше кажучи, що частіше людям доводилося користуватися туалетом, то вищим був ризик високого кров’яного тиску.
«Ми виявили, що вставання вночі для того, щоб помочитися, на 40 % збільшує ймовірність гіпертонії», — сказав Конно.

Ці результати важливі не тільки для тих, хто страждає на ніктурію. 1 мільярд людей у ​​всьому світі страждає на гіпертонію, яка є основним фактором ризику серцевих захворювань.

Окрім того, часте сечовипускання вночі може свідчити про надлишок рідини в організмі, або ж вам слід зменшити споживання солі.

Ніктурія також може бути індикатором інсулінорезистентності, діабету або метаболічного синдрому.

GreenPost


Adblock
detector