Фахівці розвіяли міф про безпечну норму алкоголю - Новини Ю

Фахівці розвіяли міф про безпечну норму алкоголю

29.01.2022   15:20    808

Всесвітня федерація серця WHF під час брифінгу розвіяла популярний міф про безпечну норму алкоголю. Вважалося, що в добу можна вживати келих вина.

Алкоголь є шкідливим психоактивним речовиною, що завдає організму непоправної шкоди. Його вживання в невеликих кількостях не знизить ризик проблем з серцем, навпаки, спровокує інсульт, інфаркт, кардіоміопатію, аневризму, гіпертонію.


Спиртне збільшує ймовірністю стати жертвою раку. Стверджують зворотне дослідження засновані на спостереженнях, які не враховували наявності у добровольців супутніх недуг і стану людей, які відмовилися від міцних напоїв.
У 2019 році, згідно з офіційною статистикою, через спиртне в світі померли 2,4 млн осіб. Частка серед чоловіків до 49 років досягла 12,6%. Ситуація посилилася на тлі пандемії, що змушує людей більше часу проводити вдома і пити без міри.

Кардіолог Юлія Конєва назвала спиртну речовину, яку за впливом на людину можна порівняти із забороненими препаратами. Під їх впливом організм людини руйнується зсередини.

Представник WHF Моніка Арора спростувала домисли про користь спиртного. Люди придумали цей міф самі, щоб виправдати себе в його вживанні заради досягнення одурманеного стану. Не виключено, що чутки породила алкогольна промисловість, якій не вигідно визнавати небезпеку продукції, що випускається.

ukrhealthAdblock
detector