Фахівці розповіли про вид спорту, який допоможе зміцнити ваше тіло - Новости Ю

Фахівці розповіли про вид спорту, який допоможе зміцнити ваше тіло

15.01.2022   09:40    641

Плавання — це один із способів підтримки фізичної активності. Однак перед початком занять варто проконсультуватися з лікарем щодо протипоказів, регулярності та кількості тренувань на тиждень. 

Якщо погано спите, втомились на роботі чи хвилюєтесь перед важливою подією – починайте плавати. Звісно, плавання – не панацея. Але цей вид спорту допоможе зміцнити ваше тіло та позбутись певних проблем зі здоров’ям.


Як повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України, 2,5 години на тиждень аеробних фізичних навантажень, таких як плавання, можуть зменшити ризик хронічних захворювань.

Плавання також може поліпшити стан здоров’я людей з діабетом та серцевими захворюваннями. У плавців менший ризик передчасно померти, аніж в людей, які ведуть неактивний спосіб життя. Дехто зазначає, що може довше займатися спортом у воді, ніж на суші, оскільки менше відчувається біль у м’язах чи суглобах. Зокрема люди з артритом можуть обрати плавання, щоб підтримувати фізичну активність та уникнути ймовірного травмування суглобів, яке можливе під час інших занять.
Плавання також покращує психічне здоров’я. Для людей з фіброміалгією такі заняття можуть зменшити тривогу, а фізичні вправи у теплій воді виступають допоміжним елементом у боротьбі з депресію. Плавання батьків з малюками також позитивно впливають на психічний стан обох учасників. Якщо у вас накопичилась втома або стрес, фізична активність принесе заряд бадьорості та покращить настрій. Головне – це регулярність занять.

Крім того, плавання у поєднанні з іншими фізичними активностями допоможе збільшити щільність кісткової тканини. Дослідження показують, що плавання позитивно впливає на низку кардіо-респіраторних показників, а також зниження ваги та відсотку жиру в тілі як у дорослих, так і дітей. Варто таки додати, що такий самий ефект дають й інші аеробні вправи: біг чи катання не велосипеді.

Нагадаємо, як уникнути та лікувати сколіоз. Сколіоз — це захворювання опорно-рухового апарату, що характеризується S або C подібним викривленням хребта у боковій площині. Людина може виглядати так, ніби вона схиляється в один бік. Можуть уражатися як грудний, так і поперековий відділ хребта.

ТСН


Adblock
detector