Фахівці перерахували продукти для зниження апетиту і ваги - Новости Ю

Фахівці перерахували продукти для зниження апетиту і ваги

22.01.2022   18:00    344

Співробітники сайту Al Arabiya відзначили, що для схуднення необов’язково беззастережно займатися спортом і завжди вживати тільки корисну їжу. Вони перерахували продукти, які варто їсти, щоб знизити апетит і скинути вагу. У список увійшли попкорн і червоний перець.

Згідно з дослідженням, попкорн швидко втамовує голод. Вживання смаженого нуту допомагає в зниженні ваги. Згідно з результатами дослідження, люди, які їли нут 4 рази на тиждень, скинули вагу на 2,5 фута більше за 8 тижнів, ніж ті, які цього не робили.


Від вісцерального жиру допоможе позбутися авокадо. Автори пишуть, що яблука також сприяють схудненню. Фрукт містить багато харчових волокон і антиоксидантів, які спалюють жир. Для того щоб схуднути, експерти порекомендували їсти яблука щодня протягом 4-12 тижнів.
Яйця містять білок, який лікує метаболічний синдром і ожиріння. Вживання сиру перед сном позитивно впливає на метаболізм, якість м’язів і загальне самопочуття. Знежирений йогурт також часто використовують з метою зниження ваги.

Селера, Огірок, червоний перець, морква містять мало калорій і багато води. Вживання цих продуктів зменшить відчуття голоду.

ukrhealth


Adblock
detector