"Фанатичного опору не буде". Азаров розповів росіянам, що значна частина українців "чекає", коли Путін "звільнить Україну". ВІДЕО - Новини Ю

“Фанатичного опору не буде”. Азаров розповів росіянам, що значна частина українців “чекає”, коли Путін “звільнить Україну”. ВІДЕО

26.01.2022   20:02    1048

На тлі загрози вторгнення РФ в Україну колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив російській пропаганді, що значна частина українців нібито “чекає”, коли президент РФ Володимир Путін нападе і “звільнить країну”, пише НВ, інформує UAINFO.org.

Источник: uainfo.org


“Значна частина (українців — ред) чекає, коли нападе Путін і звільнить країну від цієї шобли. Звичайно, вони про це не висловлюються публічно. Значна частина людей міркують так — гірше не буде, зараз погано, але гірше не буде. Ще є 25−30% пробандерівських елементів, але вони свою кров там теж проливати не збираються. Це дуже добре показували хвилі мобілізації”, — сказав він російському пропагандисту Володимиру Соловйову.
На його думку, якщо Росія нападе на Україну, то “ніякого фанатичного опору не буде”.

“Буде паніка, прагнення приховати свої капітали, своїх близьких. Все це я вже спостерігав”, — сказав він.

Українці готові дати відсіч

Опиратися агресору у разі відкритого нападу РФ у той чи інший спосіб готова половина українців, кожен третій — зі зброєю в руках, свідчать результати всеукраїнського опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 3−11 грудня.

Загалом кожен третій респондент — 33,3% – готовий чинити збройний опір. Готові чинити опір шляхом участі в акціях цивільного опору — 21,7%.

Загалом, тим чи іншим чином чинити опір готові 50,2% українців.

“Голими руками розірвати”

Командувач Об’єднаних сил, генерал-лейтенант Олександр Павлюк в інтерв’ю The Times заявляв, що президент РФ Володимир Путін розуміє, що у разі вторгнення в Україну після великих втрат його армія може зупинитися.

За словами Павлюка, якщо українській розвідці вдасться передбачити напрямок головного удару РФ, то після перших великих втрат вони не підуть далі.

«У нас у країні близько півмільйона людей, які пройшли через війну, в якій вони втратили когось чи щось. Півмільйона, які втратили кров родичів, втратили свої будинки або втратили своїх друзів, і вони готові голими руками розірвати росіян», — сказав Павлюк.

Загроза вторгнення Росії в Україну

Росія стягує війська до українських кордонів з кінця жовтня 2021 року. Згідно з останніми розвідданими Міністерства оборони України, наданими CNN 18 січня, Росія розмістила біля кордонів України понад 127 тисяч військовослужбовців.

Ситуація біля східного українського кордону викликає занепокоєння серед чиновників США і країн Європи. За словами американського президента Джо Байдена, Білий дім готує комплекс заходів, щоб не допустити нового вторгнення Росії в Україну. Глава Білого дому охарактеризував їх як «найбільш всеосяжний комплекс ініціатив, щоб Путіну було дуже важко зробити те, що, як побоюються люди, він може зробити».Adblock
detector