Експерти розповіли, які шість вітамінів потрібні взимку - Новини Ю

Експерти розповіли, які шість вітамінів потрібні взимку

29.01.2022   13:20    512

Зима – найгірший час для застуди, грипу та COVID – 19 через меншу кількість сонця, менший час, проведений на відкритому повітрі, і перехід на дієту з високим вмістом вуглеводів, що призводить до різкого падіння рівня вітамінів. Експерти з харчування OriGym розповіли які шість вітамінів потрібні взимку, щоб перемогти нудьгу і зміцнити імунну систему.

Вітамін Д

Вітамін D не тільки підтримує здоров’я кісток, зубів і м’язів, але також є одним з кращих вітамінів для зміцнення імунної системи. Це допомагає полегшити нормальну функцію імунної системи і забезпечує підвищену стійкість до певних захворювань.


Вітамін С

Вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота, є найкращим вітаміном для захисту клітин і підтримки їх здоров’я, підтримки здоров’я шкіри, кровоносних судин, кісток і хрящів, а також для загоєння ран.

Цинк

Цинк відіграє важливу роль у ряді функцій і є ще одним з кращих вітамінів для підтримки імунної системи цілий рік (але особливо взимку).
Цей мінерал необхідний організму для виробництва білків і ДНК, генетичного матеріалу всіх клітин, а також допомагає імунній системі боротися з вторгаються вірусами і бактеріями.

Вітамін Е

Будучи потужним антиоксидантом, Вітамін Е допомагає захистити клітини від пошкоджень, викликаних вільними радикалами.

Залізо

Цей мінерал є одним з найбільш важливих для вашої імунної системи і безлічі інших біологічних функцій. Ця поживна речовина особливо необхідна для ефективної проліферації імунних клітин для боротьби з інфекцією.

Кальцій

Кальцій в основному відомий тим, що зміцнює кістки і зуби, але він також є одним з кращих зимових вітамінів для зміцнення імунної системи. Мінерал допомагає згортатися крові, скорочувати м’язи і регулює нормальний серцевий ритм і нервові функції.
ukrhealthAdblock
detector