Експерти розповіли про користь настоянки з перегородок волоських горіхів - Новости Ю

Експерти розповіли про користь настоянки з перегородок волоських горіхів

17.01.2022   07:00    1185

Настоянка на перегородках горіха відома тим, що має цілющий і загальнозміцнюючий вплив на весь організм

Природна комора

Горіхи відомі своїми корисними властивостями ще з давніх-давен. Причому, і в його гілках, листках, коренях, а найголовніше – у самих плодах, таке рекордне кількість найрізноманітніших біологічно активних, нейтральних та інших речовин, що їхня користь є справді неоціненною. Особливою популярністю шкоди прихильників народної медицини користувалася настойка на спирту. Причому вживати її можна в будь-якому віку. Справа в тому, що алкоголь у лікарському засобі виконує функцію ліків, а не просто міцного напою.


Корисна настоянка

Горіхові перегородки мають унікальний хімічний склад. Вміст йоду, натрію, калію та магнію, вітамінів груп В, С, Е, А і навіть D та РР, дубильні речовини, амінокислоти, антиоксиданти, що перешкоджають передчасному старінню та купу інших корисностей, вирішують багато проблем зі здоров’ям. Наприклад, порушення роботи або залишкової дисфункції щитовидної залози зокрема та ендокринної системи в цілому. Проблему зі шлунком, кишечником відновлює імунну систему. Горіхову настойку корисно вживати при цукровому діабеті будь-якого типу.
Як приготувати

Для приготування настоянки вам необхідні горіхові перегородки та горілка, чия міцність не повинна бути нижчою за 40 градусів. Ліки готуйте із розрахунку перегородок, отриманих з одного кілограма горіхів.

1. Спочатку залийте їх кип’ятком і дайте постояти п’ять хвилин.

2. Воду злийте і складіть сировину у скляну банку або сулію.

3. Заливайте літром горілки та щільно закрийте кришкою.

4. Забирайте у темне прохолодне місце на 3-4 дні. Потім дістаньте, струсіть і залиште наполягати ще 3-4 дні.

5. Процідіть.

6. Зберігайте готову суміш у посуді з темного скла, щоб пряме сонячне проміння не зруйнувало корисних речовин і не звело цілющого ефекту від нього до нуля. Зберігайте у погребі або холодильнику, тоді продукт не втрачає своїх властивостей протягом трьох років і більше.

7. Пити настоянку по 5-7 крапель на столову ложку чистої води, тричі на день до їди. Як компрес чи примочки, настоєм змочують серветку чи марлю, прикладають на хворе місце, зафіксувавши бинтом. Не більше однієї процедури на день, краще на ніч.


Adblock
detector