Волосся перебуває у стані стресу кожного дня. Як допомогти йому і оздоровити?

Щоденне або часте миття голови шкідливо — один із найпоширеніших міфів, з якими стикаються лікарі-трихологи.
Насправді на стан волосся і шкіри голови впливають конкретні засоби, що ми використовуємо.
Якщо до їх складу входять натуральні інгредієнти, що мають терапевтичний ефект, то щоденне застосування піде волоссю лише на користь. А ось з б’юті-продуктами на основі силіконів, парабенів і сульфатів варто бути обережними. З перших застосувань вони надають волоссю гладкість і блиск. Але з часом накопичуються у волоссі і руйнують їхню структуру: провокують сухість, ламкість і випадіння, а також свербіж шкіри голови і лупу.
Як вирішити ці проблеми? Обирайте очищувальні засоби, до складу яких входять натуральні компоненти і рослинні екстракти.
Засоби по догляду за волоссям
Якщо обираєте натуральні масла, потрібно знати, які саме вам допоможуть.
Що повинно бути у складі вашого ранкового засобу для миття голови? Обирайте.
- Арганова олія зволожує і живить волосся і шкіру голови, покращує кровопостачання волосяних цибулин, має протизапальну і антибактеріальну дію.
- Олія жожоба м’яко і ефективно видаляє з волосся липкий шар від застосування косметичних засобів.
- Соєва олія, фосфоліпіди з соєвих бобів додають об’єму і відновлюють структуру волосини.
- Алое вера допомагає запобігти появі лупи і зробити волосся густим і здоровим.
- Екстракт огірка має сильні антиоксидантні властивості, знімає роздратування і заспокоює запалену шкіру.
- Екстракт кореня женьшеню запобігає випадінню волосся, активізує мікроциркуляцію і сплячі волосяні цибулини.
Для правильного завершення ранкового ритуалу очищення, після шампуню потрібно використовувати маски і бальзами. Вони необхідні для харчування волосся, відновлення його структури і закриття кутикули. Крім того лікувальні та компоненти іздогляду благотворно впливають на шкіру голови. Коли продукт поєднує одразу два ефекти — маски і бальзаму, то забезпечує комплексне рішення необхідних завдань.
Детокс і пілінг шкіри голови
Влітку посилюється робота сальних залоз шкіри голови, а волосся активніше накопичують пил з повітря, морську сіль і хлорку з басейнів. Тому одного шампуню для видалення всіх забруднень недостатньо — необхідно додаткове глибоке очищення волосся і шкіри голови.
Професійний детокс-ритуал дозволяє ефективно очистити волосся, вивести токсини, забезпечити нормальний кровообіг шкіри голови і активізувати живлення волосяних цибулин. Це комфортна і розслаблююча процедура, заснована на застосуванні лікувальних сироваток. А вдома і на відпочинку можна провести експресваріант пілінгу шкіри голови.
Захист волосся від сонця
Голова найсильніше піддається шкідливому впливу сонячних променів. А ультрафіолет — один із головних чинників раннього фотостаріння шкіри голови. Руйнуючи колаген, еластин і гіалуронову кислоту, його промені позбавляють шкіру вологи, а волосяні цибулини — нормального харчування.
Відновлення волосся
Якщо шкіра голови здорова, то волосся блискуче, міцне, гладке і пружне. Щойно ви змінете клімат, раціон, волосся вам про це нагадає. Воно стресує. Нервове перенапруження також провокує спазм судин. В результаті волосяні цибулини починають недоїдати. Так-так, їм стає замало харчування. Волосся випадає і тьмяніє.
Знизити вплив стрес-факторів і підтримати здоров’я волосся і шкіри голови допомагає лікувальний догляд. Наносьте зміцнювальну маску перед укладанням на вологе вимите волосся.
Крім зовнішнього перетворення, маска вирішить одразу кілька важливих завдань: стимуляцію росту волосся, оздоровлення і відновлення по всій довжині, а також запобігне появі сивини і забезпечить термозахист.
Що повинно бути у складі вашої професійної ранкової маски для волосся? Обирайте.
- Зволожувальна маска для росту волосся — гіалуронова кислота
- Швидко розгладжує волосся і стимулює ріст — амінокислоти шовку
- Маска для росту волосся — екстракти рослин і олій — амінокислоти, кератиновий комплекс або біотин (вітамін B7)
- Зміцнювальна — вітаміни PP, E і провітамін A.
Пам’ятайте, ефективні маски для росту волосся містять рослинні екстракти, вітаміни і білки.