Дослідники розповіли, як нічний шум впливає на стан серця і судин - Новости Ю

Дослідники розповіли, як нічний шум впливає на стан серця і судин

22.01.2022   17:20    334

Дослідження вчених з Австралії свідчить, що вплив нічного шуму на людей під час сну негативно впливає на стан серця і судин.

Нічний шум може довести людину до хвороб серцево-судинної системи. Вчені з Університету Фліндерса прийшли до висновку, що “хронічний вплив шумового забруднення під час сну може збільшити ризик захворювань, таких як гіпертонія, хвороби серця та інші несприятливі наслідки для здоров’я”.


Фахівці аналізували фізичні реакції, що проявляються людьми під час сну при впливі шуму. Вони виявили, що навіть ті рівні шуму, які нижче рекомендованих безпечних рівнів, можуть негативно впливати на серцево-судинну реакцію людини.

Наприклад, вплив шуму в 48 децибел (це тихіше, ніж гул холодильника) в 3,4 рази частіше викликав зміну амплітуди пульсової хвилі учасників в порівнянні з більш тихою обстановкою під час сну. Також на шум реагувала частота серцевих скорочень.
Вчені підкреслює, що сон є періодом відпочинку і відновлення для людського тіла. Активація серцево-судинних реакцій під час сну, яка може відбуватися під впливом нічного шуму, заважає організму отримувати ту необхідну кількість здорового сну, в якому він потребує.

Дослідники заявили, що реакції серцево-судинної системи на шум, які вони спостерігали в ході дослідження, пов’язані з певним ризиком для здоров’я, в першу чергу, для здоров’я самого серця.

ukrhealth


Adblock
detector