Доктор розповіла, як зменшити шанси захворіти на онкологію - Новости Ю

Доктор розповіла, як зменшити шанси захворіти на онкологію

18.01.2022   13:20    302

Британський лікар Джоді Моффат запевняє, що запобігти 40 відсоткам ракових захворювань можна самостійно.

Доктор Джоді Моффат розповіла в інтерв’ю про ті кроки, які люди можуть зробити, щоб зменшити свої шанси захворіти на смертельну хворобу. Говорячи про це, лікар назвала два найдієвіші способи захиститися від раку.


«Ми знаємо, що близько 40 відсотків випадків раку пов’язані з причинами, які можуть бути запобігти завдяки способу життя. Однією з таких причин є куріння: дуже важливо, щоб люди кидали курити», — поділилася експерт.

Крім відмови від куріння, дієвим способом захиститися від раку лікар називає підтримку здорової ваги, недопущення великої кількості зайвих кілограмів.

З підтримкою нормальної ваги тіла пов’язані звички, що визначають стиль харчування людини та її фізичну рухливість. Найефективнішою профілактикою ожиріння, з яким асоціюється великий ряд ракових захворювань, є вживання свіжої, малообробленої їжі, фруктів та овочів, а також врахування калорій. До того ж важливо рухатися. Підтримання належної фізичної активності саме собою може знизити ризик раку молочної залози та раку товстої кишки.Дорослим людям рекомендується приділяти не менше 150 хвилин помірної аеробної активності на тиждень або 75 хвилин — активним аеробним навантаженням.

Adblock
detector