Дизельні автомобілі втратили популярність - Новости Ю

Дизельні автомобілі втратили популярність

22.01.2022   14:23    789

У Євросоюзі та Великій Британії за підсумками грудня 2021 року сумарні продажі чистих електромобілів вперше в історії перевищили реалізацію машин з дизельними двигунами, про це повідомив аналітик Матіас Шмідт виданню Financial Times.

Источник: avtodream.org


У грудні європейці купили 176 тисяч нових електромобілів – на 6% більше, ніж рік тому.

За цей же місяць продали 160 тисяч машин з дизельними двигунами. Частка безпаливних батарей на ринку за підсумками останнього місяця 2021 року склала 21%, у дизельних авто – 19%.

Валові продажі машин на “солярці” в ЄС та Великій Британії за підсумками перших трьох кварталів 2021 року хоч і знижувалися, але все ж таки перевищували реалізацію електромобілів.

Financial Times зазначає, що популярності електромобілів, як і раніше, сприяють держсубсидії для покупців таких машин, введені на національному рівні.Читайте також: Для українців запровадили новий податок на авто – кого торкнулися зміни

Продажі машин з дизельними ДВЗ падають з 2015 року, коли вибухнув скандал із виявленням на дизельних Volkswagen пристроїв-обхідників, які занижували викиди шкідливих речовин.

Adblock
detector