Дієтолог пояснила, коли імбир знижує згортання крові - Новости Ю

Дієтолог пояснила, коли імбир знижує згортання крові

24.01.2022   09:20    280

Імбир завоював популярність ще на початку першої хвилі COVID-19. Гарячі властивості приправи приписали ефективну противірусну дію. І, дійсно, він добре зарекомендував себе як додатковий засіб у профілактиці запальних захворювань

Проте з’ясувалося, що імбир не можна вживати одночасно з деякими ліками. Про це розповіла лікар-дієтолог Анжеліка Дюваль.


«Звичайно, якщо ви раз на місяць нарізали два-три кільця імбиру і поклали в чай, це інша справа, це просто для смаку. А якщо робити імбирний чай, імбирне варення, лікарські настої тощо і використовувати їх на щоденній основі, потрібно обов’язково звернути увагу на всі призначені вам ліки та порадитися з лікарем. Ми говоримо про великі дози та регулярну основу», — уточнила вона.
Насамперед, імбир не можна поєднувати з жарознижувальними засобами. Поширена помилка, коли людина, захворівши, приймає ліки для зниження температури і відразу ж відпоює чаєм з імбиром. А це знижує згортання крові, попереджає лікар.

Також імбир погано поєднується з препаратами, що знижують рівень цукру на крові. Він сам собою знижує показники глюкози, тому може виникнути гіпоглікемія.

Ще імбир не поєднується з α-ліпоєвою кислотою, хромом, часником, женьшенем та псилліумом.

Отже, вибираючи імбир як натуральне лікування, слід порадитися зі своїм лікарем, який знає про ваші супутні захворювання.


Adblock
detector