Ці дві ознаки сигналізують про розвиток дефіциту вітаміну В12 - Новини Ю

Ці дві ознаки сигналізують про розвиток дефіциту вітаміну В12

28.01.2022   22:20    1141

Про розвиток дефіциту вітаміну В12 можуть сигналізувати дві ознаки.

За даними Гарвардської медичної школи, дефіцит вітаміну B12 може бути “вкрай шкідливим”.

Щоб проілюструвати цей опис, фахівці малюють разючу картину того, що може статися, коли вам не вистачає цього вітаміну. Вони написали: “Протягом двох місяців у 62-річного чоловіка розвинулося оніміння і відчуття поколювання в руках, йому було важко ходити, він відчував сильний біль у суглобах, почав жовтіти і поступово почав втрачати нюх”.


Цей випадок спочатку розглянули у звіті Массачусетської лікарні загального профілю.
Могло бути і гірше — важкий дефіцит вітаміну B12 може призвести до глибокої депресії, параної та марення, втрати пам’яті, нетримання сечі, втрати смаку та нюху та багато іншого.

Одним із місць на тілі, де ви можете помітити попереджувальні ознаки, є рот. Симптоми, включаючи опухлий, запалений язик та виразки у роті, можуть бути сигналами цього стану.

Неприємні виразки в роті зазвичай проходять самі собою, і хоча вони рідко є ознакою чогось серйозного, вони можуть сигналізувати про дефіцит. Опухлий, запалений язик також може бути червоним і болючим. Медичний термін для опису цієї проблеми – глосит. Обидва ці симптоми досить поширені і можуть навіть виникати разом.Adblock
detector