Чому сухофрукти потрібно їсти всім - Новости Ю

Чому сухофрукти потрібно їсти всім

17.01.2022   08:00    1001

За кількістю корисних речовин сушені фрукти нічим не поступаються свіжим фруктам та ягодам

Чому сухофрукти потрібно їсти всім

Сухофрукти – це висушені спеціальним чином фрукти чи ягоди. Як правило, дари природи висушуватимуться природним шляхом (наприклад, на сонці). Так робили наші мами та бабусі. Проте, в останній годині у продаж з’явилося багато різних сушарок, які допомагають отримати готовий продукт анітрохи не гірше, ніж приготований турботливими руками бабусі.


Незалежно від способу сушіння, у таких фруктах надзвичайно багато вітамінів (A, B1, B2, B3, B5, B6) та мінеральних речовин (залізо, кальцій, магній, фосфор, калій, натрій). Сушені ягоди та фрукти прекрасні і тим, що можуть зберігатися кілька місяців, не втрачаючи корисних властивостей.
Як правильно вибирати сухофрукти на ринку

Вибираючи сухофрукти, звертайте увагу на їхній зовнішній вигляд і щільність.

Зовнішній вигляд. Якісні плоди повинні бути цілісними, без розривів та тріщин, через які вивалюється м’якоть. Також недопустимі сліди цвілі або бродіння на шкірці плодів.

Щільність. Сухофрукт має бути не сухим, як хлібна кірка, а еластичним та пружним. Надто тверді плоди купувати не варто, тому що вони можуть виявитися не дуже смачними, та й вітамінна користь дуже зменшиться.

Як стверджують експерти, вас не повинен бентежити зміну кольору сухофруктів – у процесі сушіння плоди природно зменшуються в обсязі і стають темнішими. Це нормально.

Також запам’ятайте одне правило: що яскравіше сухофрукти, тим більше вони піддані впливу хімічних речовин. Тому критерій «краса» не повинен бути основним при виборі товару.

Перед вживанням

Перш ніж запропонувати улюблені ласощі близьким, не забудьте ретельно промивати плоди у воді. А краще дати їм постояти в гарячій воді, щоб пішли шкідливі речовини, пилюка та бруд.


Adblock
detector