Чому двигуни кросоверів швидше зношуються - Новини Ю

Чому двигуни кросоверів швидше зношуються

25.01.2022   10:21    214

Автовиробники часто встановлюють однакові двигуни на кросовери та легкові автомобілі.

Источник: avtodream.org

Ресурс цих силових агрегатів за однакової експлуатації різний. Експерти журналу «За кермом» пояснили, чому мотори кросоверів зношуються швидше.

Паркетник важить приблизно на 20-25% більше, ніж пропорційний легковий автомобіль, що позначається на ресурсі силових агрегатів.


Так, наприклад, Renault Duster з повним приводом і з 1,6 л двигуном важить на 19% більше, ніж Renault Logan з таким же силовим агрегатом. Експерти вважають, що у Logan мотор прослужить довше, ніж у кросовері.

Складніше крутити трансмісію та колеса

Двигуну в кросовері доводиться обертати більш розгалужену трансмісію. В автомобілі між двигуном і колесами знаходяться тільки коробка передач і приводи передніх коліс.
Гірше аеродинаміка

У кросоверів гірше аеродинаміка, ніж у легкових автомобілів, і тому двигуну для досягнення тієї ж швидкості доводиться витрачати більше потужності. В результаті прискорюється зношування силового агрегату.

Найчастіше буксують у бруді

На кросоверах частіше їздять бездоріжжям, заїжджають у бруд і глибокий сніг. В результаті двигун отримує посилене навантаження на невеликій швидкості, і, значить, обдув радіатора і ефективність охолодження не можна вважати достатніми.

Додатковий захист

Часто на кросовери встановлюють захист двигуна.

Читайте також: Десять автомобілів, які перепродують швидше за інших

В результаті через постійну експлуатацію з перевищенням робочої температури знижується його ресурс.Adblock
detector