Чим корисна кава для жінок - Новини Ю

Чим корисна кава для жінок

27.01.2022   15:00    1711

Кава може майже на третину знизити ризик захворіти на рак ендометрію, якщо п’ється в достатній кількості, це показало дослідження Японського товариства акушерства і гінекології.

Рак ендометрію є поширеною формою раку матки, він характеризується розвитком злоякісної пухлини у слизовій оболонці матки. Точна причина виникнення цього виду раку досі не відома, але, з іншого боку, вчені з’ясували, що жінки можуть зробити, щоб запобігти хворобі. Фахівці Японського товариства акушерства та гінекології розповіли, що ефективним органічним способом профілактики раку ендометрію є вживання кави.

«У жінок, які п’ють найбільше кави, ризик розвитку раку ендометрію на 29% нижчий, ніж у тих, хто п’є його мало, рідко чи не п’є зовсім», – таке їхнє резюме.

Попередньо японськими медиками було проаналізовано 24 дослідження, що вивчали ефекти, пов’язані з вживанням кави. Загалом вони містили дані про понад 699 тисяч осіб.

Вчені не назвали конкретну кількість чашок кави, яку слід випивати жінкам. Але вважається, що вживання напою не повинно значно перевищувати 400 мг на день – це приблизно чотири чашки кави.

Протираковий ефект кави дослідники пояснюють дією її хімічних компонентів, включаючи катехіни, кофеїн, ферулову та кумарову кислоти. Всі вони є фенольними сполуками, які мають виражені антиоксидантні та протизапальні властивості.

wworld.com.uaAdblock
detector