5 продуктів, які містять велику кількість магнію - Новини Ю

5 продуктів, які містять велику кількість магнію

29.01.2022   22:40    1332

Дослідження говорять, що магній необхідний в боротьбі зі злоякісними захворюваннями. І ось 5 продуктів, де його найбільше.

Насіння. Улюблені в нашій країні насіння містять велику кількість магнію. В одній порції гарбузового насіння вагою в 28 г – 150 мг магнію – 37% від рекомендованої добової дози. Насіння багаті антиоксидантами, залізом, мононенасиченими жирами і жирними кислотами Омега-3.


Горіхи. Такі горіхи, як мигдаль, кешью або пекани, дуже багаті магнієм. У 28 г кешью 82 мг магнію, а в порції смаженого мигдалю вагою в 28 г цілих 80 мг.
Бобові. Сочевиця, квасоля, горох, соєві боби і нут – найбагатші джерела магнію. Так, в одній чашці приготовленої чорної квасолі 120 мг магнію або 30% рекомендованої добової дози.

Зелень. Багато зелені листові овочі на зразок капусти, шпинату, ріпи і гірчиці багаті магнієм. У чашці приготованого шпинату – 157 мг магнію.

Темний шоколад. Ще один багатий магнієм продукт. У 28 грамах шоколаду 64 мг магнію. У цих ласощах безліч антиоксидантів, що нейтралізують вільні радикали, які пошкоджують клітини і призводять до злоякісних новоутворень.

ukrhealthAdblock
detector