Жінка в Камбоджі вийшла заміж за теля - Новини Ю

Жінка в Камбоджі вийшла заміж за теля

04.12.2021   09:00    1152

У Камбоджі 74-річна вдова Хім Ханг вирішила, що її покійний чоловік переродився в теля, а тому одружилася з твариною.

Про це повідомляють Telegram-канали, публікуючи кадри «щасливої ​​пари».

Жінка з розбитим від втрати серцем, зрозуміла, коли теля лизнуло її волосся і шию, а потім поцілувало, що це душа покійного чоловіка повернулася до неї в новому вигляді.


З того часу теля поселилося в будинку Хім Ханг. Вона дозволяє йому спати на тих же подушках, на яких раніше спав її чоловік.

Жінка розповідає, що живе у «подружньому щастя». Ханг переконана, що це теля має той же характер, що і її покійний чоловік — тварина все робить так само, як покійний чоловік, у тому числі піднімається нагору в будинку. Діти та онуки підтримують родичку і повністю з нею погоджуються — вони теж знаходять у теляті дух свого батька.
«Я вірю, що це теля — мій чоловік, тому що все, що він робить, він робить так само, як робив мій чоловік», — сказала Хім.

Сама вдова пообіцяла дбати про цю тварину до самої смерті. Крім того, вона звернулася до дітей із проханням стежити за ним, коли її не стане.

Так, дітям жінки заборонено продавати теля або жорстоко поводитися з ним. Коли тварина помре, її поховають із скоєнням тих самих похоронних обрядів, що й за смерті людини.

newformat.infoAdblock
detector