Тимошенко підколола Зеленського: «Чекали на переворот, а прийшла лише зима» - Новини Ю

Тимошенко підколола Зеленського: «Чекали на переворот, а прийшла лише зима»

03.12.2021   11:45    4566

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко у романтичному настрої пожалкувала про те, що обіцяний президентом Зеленським переворот в країні так і не відбувся, а от зима прийшла. Відповідне фото парламентарка опублікувала на сторінці у Facebook. Про це написав Glavcom.

У кадрі лідерка «Батьківщини» вдивляється у далечінь та ловить на долоню сніжинки.


«Чекали на переворот, а прийшла лише зима», – підписала фото Тимошенко.
Користувачі мережі заперечили народній депутатці, більшість написали, що мир краще, ніж війна.

«Хай краще буде зима, мир, ніж переворот», «Зима, це краще, ніж переворот. В нашій країні з кожним переворотом життя стає ще гірше, ніж було до цього. Обираємо в надії на краще, а одержуємо гірше, ніж було…», «Переворот свідомості настане тоді, коли свідому людину оберуть українці», «Уже хочеться миру й стабільності, а не перевороту», «Який переворот?! Дехто боїться власної тіні!», «Обіцяв переворот, то де він? І тут збрехав», «Краще перевороти робити вже на сході України Луганської та Донецької області в користь нашої України, а не в центрі», – написали фоловери Тимошенко.

Нагадаємо, 26 листопада під час пресмарафону президент України Володимир Зеленський заявив, що Рінат Ахметов разом зі своїм оточенням може готувати державний переворот в Україні.Adblock
detector