Без смертей, але з грошима. У США блогер відтворив "Гру в кальмара" у реальному житті - Новини Ю

Без смертей, але з грошима. У США блогер відтворив “Гру в кальмара” у реальному житті

26.11.2021   21:35    1315

Американський YouTube-блогер Джиммі Дональдсон, відомий під іменем MrBeast, розповів, що витратив 3,5 мільйона доларів на те, щоб реконструювати в реальному житті серіал “Гра в кальмара”.

Як зазначив Дональдсон, участь в організованих ним змаганнях взяли 456 людей, які боролися за виграш розміром 456 тисяч доларів. Блогер додав, що на декорації та зйомки він витратив близько 2 мільйонів доларів, а ще 1,5 мільйона пішли на призи для учасників.


Зокрема, під час першого змагання “червоне світло – зелене світло” учасники за командою блогера повинні були рухатися крізь майданчик до гігантської ляльки, розташованої на його протилежному краї. Ті, хто за іншою командою не встигав вчасно зупинитись, “помирали” – на їхньому тілі розміщувався резервуар із фальшивою кров’ю та невеликим зарядом вибухівки, який спрацьовував, якщо після заборони людина робила зайвий рух. На відміну від серіалу, із першим випробуванням впоралась більш як половина учасників – 232 людини.
Під час другого змагання учасники повинні були за допомогою голки вирізати із печива фігурку – трикутник, коло, зірку або парасольку. На відміну від серіалу, їм доводилося робити вибір наосліп та ставати навпроти одного зі стендів, за яким була прихована фігурка. Перемогти вдалося 142 учасникам, яким запропонували вийти зі змагань, отримавши при цьому по 4 тисячі доларів, на що погодилися 22 людини.

Третім випробуванням стало перетягування канату, в якому взяли участь 12 груп по 10 людей. Ті, хто програвав, падав із платформи у яму, заповнену піною.

60 учасників, які залишились після випробування, переходили до гри, в якій отримували по 10 скляних кульок. Разом із партнером вони були повинні домовитись про гру, в якій мали здобути його кульки – або ж програти і “загинути”.

На проміжному етапі учасники повинні були зіграти у корейську гру ттакчі, перш ніж перейти до наступного випробування – “скляного мосту”. Зробити це могли лише перші 16 переможців. На відміну від серіалу, більшість учасників подолали міст.

Під час останнього змагання учасники зіграли у знайому багатьом із дитинства гру – під музику вони рухалися по колу навколо розставлених стільців, кількість яких була на один менша, ніж кількість учасників. Коли музика зупинялася, вони повинні були встигнути зайняти вільний стілець. Ті, хто не встигав це зробити, вибував із гри, після чого кількість стільців зменшувалась на один. Перемогли у змаганні вдалося учаснику 079, який і отримав 456 тисяч доларів.

Як зазначив блогер, на додачу до головного призу він роздав по 2 тисячі доларів кожному з учасників змагань. Окрім того, гравець номер 330, який здобув друге місце, отримав 10 тисяч доларів.

suspilne.mediaAdblock
detector