Чи можна скасувати заявку на виплату? - Новини Ю

Чи можна скасувати заявку на виплату?

05.09.2021   16:03    1662
  1. Скасування заявки на виведення виграшу: як і що потрібно робити
  2. Інші розповсюджені питання, пов’язані з виведенням коштів
  3. Де можна дізнатись про причину відмови в виведенні грошових коштів?
  4. Чому не можна здійснити зняття грошей з ігрового рахунку?
  5. Чому відмінили виведення?
  6. Чи можна швидше виводити кошти?
  7. Чи передбачена можливість виведення виплат на чужу картку?

Всім тим, хто бажає отримати свій виграш, достатньо зайти в особистий обліковий запис, перейти в розділ «Каса», а потім обрати пункт «Грошові операції» або «Вивести гроші» (для користувачів мобільного додатку). Після цього варто визначитися з платіжною системою, яка найбільш підходить, та внести всі дані в запропоновані поля. Є декілька основних правил, яких варто дотримуватися під час зняття коштів:

  1. Фінансові операції щодо внесення депозиту та зняття виграшів повинні виконуватися в однаковій валюті та за допомогою тієї ж системи оплати.
  2. Успішним виведення коштів буде в випадку, якщо гравець в обов’язковому порядку поставить на зняття не менше 70% від суми внесеного депозиту и дочекається, поки відбудуться всі розрахунки ставки.
  3. До уваги беруться всі ставки, розраховані з коефіцієнтом х1 та викуплені за допомогою послуги CashOut.

Після скасування виведення виграшу автомати на гроші автомати на гроші можна не поповнювати і використовувати кошти з рахунку.

Скасування заявки на виведення виграшу: як і що потрібно робити

Після подачі заявки на зняття грошових коштів гравець самостійно може скасувати її. Для цього в особистому кабінеті необхідно перейти в розділ «Історії платежів». Ще один спосіб вирішення цього питання – звернення в технічну підтримку. Для цього потрібно в письмовому вигляді надіслати запит операторам сапорту, сповістивши про своє рішення та при бажанні вказавши причину. Після цього запит користувача буде передано в фінансовий департамент, а заявка на виплату в максимально короткі терміни – анульована.

Інші розповсюджені питання, пов’язані з виведенням коштів

Перед оформленням виведення виграшів кожному гравцю рекомендується ознайомитися з розділом «FAQ», де зібрані відповіді на найпоширеніші запитання від гравців.

Де можна поглянути на причину відмови в виведенні грошових коштів?

Для самостійного перегляду такої інформації потрібно перейти в розділ «Грошові операції» та вибрати вкладку «Історія платежів». Для користувачів мобільних додатків – «Виведення коштів/Історія виведення».

Чому не можна здійснити зняття грошей з ігрового рахунку?

Зняття коштів можливе за допомогою будь-яких платіжних сервісів, вказаних в розділі «Виведення коштів». В разі виникнення труднощів під час виведення виграшів рекомендується зв’язатися з представниками технічної підтримки. Для цього достатньо написати в онлайн-чат або зателефонувати.

Чому відмінили виведення?

Щоб дізнатися причину відміненої грошової транзакції, потрібно перейти в розділ «Історія платежів» на сайті або в додатку – там буде вказана детальна інформація.

Чи можна швидше виводити кошти?

Середня швидкість обробки заявок на виведення залежить від загальної завантаженості на платіжну систему. Обробка заявок відбувається вручну в порядку черги, тому вплинути на прискорення цього процесу не можна.

Чи передбачена можливість виведення виплат на чужу картку?

Згідно регламенту компанії, оформлення виплат на чужу картку заборонене. Це пов’язано з забезпеченням безпеки коштів користувачів. Якщо з певних причин особиста картка відсутня, рекомендується звернутися до операторів техпідтримки, які підкажуть шляхи вирішення цієї проблеми.

Adblock
detector