«Модна дипломатія» - для тих, хто хоче жити повним життям! - Новини Ю

«Модна дипломатія» – для тих, хто хоче жити повним життям!

23.02.2019   13:55    257

Як часто ми, гортаючи стрічки новин, за звичайними сухими зведеннями не помічаємо найголовнішого – інших людей, на життя яких ця подія вплинула тим чи іншим чином.

Наприклад, за зведеннями штабу АТО з кількістю убитих і поранених бійців, більшість бачать тільки сухі цифри і не більше. А якщо капнути глибше, то це кілька сімей, які більше ніколи не побачать улюблені очі: дружина не обійме коханого чоловіка, діти – улюбленого батька.


А що стосується поранених, то попереду у них довгий шлях щоденної виснажливої ​​реабілітації, зіпсовані життя, поламані плани. Останнім часом ми розучилися співчувати і радіти чужим радощам. Для нас 20-30 загиблих – це не трагедія і подаровані дві-три квартири дітям-сирiтам також, не більше ніж звичайна статистика. Хоча три квартири для цих трьох сиріт – велике щастя.

Те ж саме стосується і ДТП. Дані про те, що автомобіль на смерть збив людину, вже не звучать для нас так катастрофічно, як наприклад, дані про чотирьох, п’ятьох, шестьох загиблих, хоча, часом і таку кількість загиблих навряд чи можна назвати трагедією.

Хоча для сім’ї окремо взятої людини, яка загинула, це справжня катастрофа, як, власне, і для водія, який її збив. Адже у одного в одну секунду життя обірвалося, а у другого воно в одну секунду розділилося на «до» і «після»: в мить небо над його головою на найближчі кілька років розмалювали в клітинку і назад дороги вже немає.
Як часто самі того не розуміючи, ми пропускаємо щось дуже важливе…

На щастя, в інформаційному просторі України з’явився міжнародний проект інформаційний портал «Fashionable Diplomacy in Ukraine». За посиланням https://fashion-diplomacy.com/ ви зможете дізнатися історії українців по всьому світу. Адже незважаючи на своє місце розташування ми, як цілісні натури, робимо нашу націю більш згуртованою, ріднішою, відомішою, продуктивнішою, багатшою і не тільки матеріально, а й духовно.

На сторінках цього видання ви зможете доторкнутися до доль українців, які не стоять на місці і своїм прикладом доводять, як кожен з них може зробити життя навколо себе краще.
До того ж, на цьому порталі ви зможете бути в курсі всіх подій і останніх новин. І нехай вислів про те, що той, хто володіє інформацією, володіє світом, звучить трохи за’їжджено, проте вiн повністю передає всю сіль сучасного світу.

Бути в курсі всіх подій – зовсім не соромно, це спосіб вижити. Бути в курсі всіх подій – це бути на крок ближче до своєї мети. Бути в курсі всіх подій – це можливість керувати своїм життям, бути його господарем. Бути в курсі всіх подій – це жити повним життям, цінувати своє життя, любити себе і своїх близьких.

Будьте в курсі всіх подій разом з «Модною дипломатією»!Adblock
detector